Вест

Дан бициклизма - Шта знаш о саобраћају

Датум: 07. Oktobar 2020 11:55 Категорија: Новости

3.10.2020. одржан је традиционални Дан бициклизма - Шта знаш о саобраћају у школском дворишту од 10 до 13 часова.

За више информација и видео прочитај целу вест.

ОБАВЕШТЕЊЕ - почетак школске године

Датум: 28. Avgust 2020 11:57 Категорија: Новости

ПОДЕЛА ОДЕЉЕЊА

Поштујући меру која се односи на прописан број ученика који истовремено прате наставу и бораве у истој учионици, одељења ће бити подељена у две групе. Прва група у сваком одељењу је група А, а друга је група Б.
Свако одељење радиће у једној учионици тако да ће се за потребе разредне наставе користити и кабинети за предметну наставу.
Учитељи и одељењске старешине обавестиће ученике и родитеље о подели и распореду ученика по учионицама.

1 - 4 разреда
5 - 8 разреда
распоред по учионицама

ЗА УЧЕНИКЕ КОЈИ ПРАТЕ НАСТАВУ НА ДАЉИНУ
Настава на даљину омогућена је за ученике чији су се родитељи определили за овај вид учења.

Ученици прате часове на РТС-у и комуницирају са наставницима путем платформе. Сви ученици су у обавези да за било коју врсту провере, одговарања, оцењивања дођу у школу.

Полазак првака у школу

Датум: 26. Avgust 2020 10:38 Категорија: Новости

Спискови будућих ученика првог разреда и распоред по одељењима биће истакнути у петак 28. августа после 12 часова.

Пријем првака биће у свечаној сали у понедељак  31. августа по следећем распореду:

Одељење 1/1 у 16,00 часова
Одељење 1/2 у 16,30 часова
Одељење 1/3 у 17,00 часова
Одељење 1/4 у 17,30 часова
Одељење 1/5 у 18,00 часова
Одељење 1/6 у 18,30 часова

Због епидемиолошке ситуације, на пријем долази ученик са једним родитељем. Маска је обавезна и за децу и за родитеље.

Календар уписа у средње школе 2020.

Датум: 15. Jun 2020 16:33 Категорија: Новости

Резултатe расподеле у другом уписном кругу можете видети на http://www.upis.mpn.gov.rs/

ИЗМЕЊЕНИ КАЛЕНДАР!!!

„Упознајмо Београд“ - нова слободна наставна активност у нашој школи

Датум: 28. Maj 2020 12:40 Категорија: Новости

Од ове школске године, у нашој школи постоји нова слободна наставна активност „Упознајмо Београд“. Са ученицима петог разреда испланирали смо неколико краћих шетњи по истакнутим деловима нашег града, како бисмо их упутили на само неке од знаменитости и лепота које Београд поседује.
(за наставак и видео, прочитај целу вест)

И то смо радили

Датум: 21. Maj 2020 12:43 Категорија: Достигнућа

Погледајте још неке ученичке радове у одељку Ђачки кутак

Креативни останак код куће

Датум: 20. Maj 2020 16:38 Категорија: Достигнућа

"Лепота је у цвету, облаку, тајни, а све наше слике су песме без речи."
Креативна секција је за време учења на даљину створила дивне радове у којима смо много уживали.

Поред наше основне технике квилинг са којом смо почели, користили смо сада и друге материјале и желели да прикажемо лепоту у отмености, ружиним латицама, елеганцији.

За гледање радова кликни ОВДЕ.

Изложба радова „Васини техничари“

Датум: 12. Maj 2020 11:15 Категорија: Достигнућа

Знамо да нашу школу похађа много креативаца којима је љубав према техници и технологији јача страна, што су показали и вишегодишњи резултати са разних такмичења.

Прошле године два пласмана на Републичко такмичење, а ове године, на Општинском такмичењу из Технике и технологије одржаном 1.3.2020. године, чак 13 ученика је освојило неко од прва три места, али су на жалост, због ванредног стања ускраћени за даље такмичење.

(за гледање видеа прочитај целу вест)

Важно обавештење - боравак

Датум: 06. Maj 2020 13:18 Категорија: Новости

ОБАВЕШТЕЊЕ

Од 11.05.2020.године почиње са радом продужени боравак, за ученике првог и другог разреда, чији су родитељи исказали потребу у анкети и који су већ користили услуге боравка.
Формиране су мале групе, до 9 ученика.
Радно време боравка од 7.30 најкасније до 16.30 часова. Да бисмо се сви осећали безбедно и пријатно упознајте се са организацијом рада продуженог боравка и обавезама родитеља.

ОРГАНИЗАЦИЈА РАДА ПРОДУЖЕНОГ БОРАВКА
(обавезно прочитајте наставак текста)

УПИС У ПРВИ РАЗРЕД

Датум: 30. Mart 2020 19:57 Категорија: Новости

Поштовани родитељи,

Због новонастале ситуације и ванредног стања у нашој земљи обавештавамо вас да је од стране Министарства просвете, науке и технолошког развоја стигло упутство о предстојећем упису деце у први разред .