ОШ " ВАСА ПЕЛАГИЋ", Београд, Котеж
Достигнућа

И то смо радили

Датум: 21. Maj 2020 12:43 Категорија: Достигнућа

Погледајте још неке ученичке радове у одељку Ђачки кутак

Креативни останак код куће

Датум: 20. Maj 2020 16:38 Категорија: Достигнућа

"Лепота је у цвету, облаку, тајни, а све наше слике су песме без речи."
Креативна секција је за време учења на даљину створила дивне радове у којима смо много уживали.

Поред наше основне технике квилинг са којом смо почели, користили смо сада и друге материјале и желели да прикажемо лепоту у отмености, ружиним латицама, елеганцији.

За гледање радова кликни ОВДЕ.

Изложба радова „Васини техничари“

Датум: 12. Maj 2020 11:15 Категорија: Достигнућа

Знамо да нашу школу похађа много креативаца којима је љубав према техници и технологији јача страна, што су показали и вишегодишњи резултати са разних такмичења.

Прошле године два пласмана на Републичко такмичење, а ове године, на Општинском такмичењу из Технике и технологије одржаном 1.3.2020. године, чак 13 ученика је освојило неко од прва три места, али су на жалост, због ванредног стања ускраћени за даље такмичење.

(за гледање видеа прочитај целу вест)

Излет за успешне ученике

Датум: 11. Jun 2018 17:31 Категорија: Достигнућа

9.6.2018.
Као и сваке школске године, тако је и ове организиван излет за ученике који су остварили успех у разним областима.
Опширније можете погледати у категорији Успешни ученици.

DELF SCOLAIRE

Датум: 10. Jun 2013 11:38 Категорија: Достигнућа